Dacia Duster Facelift 1.6i 4x4 TOP STAV 1.m

Sdílejte inzerát  

Vůz je v perfektním technickém i vizuálním stavu. Faceliftovaný model s pohonem 4x4 s možnost připnutí zadní nápravy dle potřeby. Servisovaný pouze u ŠVÝCARSKÉHO autorizovaného prodejce DACIA/RENAULT. Nyní prošel důslednou předprodejní kontrolou s výměnou oleje, filtrů, rozvodů motoru, vyčištění a doplnění klimatizace, nové STK.Na tomto základě lze na vůz nabídnout ojedinělou prodlouženou ZÁRUKU až na 24měsíců, která není omezena najetými km a kvalita krytí GARANCE se vyrovná záruce nových vozů. Více info na WWW,AUTOPLACE.CZ - SOLIDNÍ VOLBA MEZI NOVÝMI A OJETÝMI VOZY.

Poraďte se s přáteli, sdílejte na Facebooku Zkopírovat link inzerátu  


Topování inzerátu

Chcete, aby byl Váš inzerát více vidět? Topněte si ho!

Topování inzerátu znamená jeho posunutí ve výpisu dopředu. První topování posouvá inzerát o 7 dnů, druhé o 6 dní, ..., sedmé o 1 den. Zaplatit lze pomocí Premium SMS nebo pomocí on-line platby.

Zaplatit on-line pomocí  

Topnutí pomocí SMS

Poukázku na topnutí inzerátu získáte zasláním SMS ve tvaru AUTOPES na telefonní číslo 90709. Následně Vám bude doručen kód, který vyplníte níže do kolonky Poukázka.

Cena jedné SMS je 50 Kč vč. DPH.

Službu technicky zajišťuje ComGate Payments, a.s., www.platmobilem.cz, služba je dostupná z T-Mobile, Vodafone a O2.

Podporované on-line platby, platby kartou a bankovním převodem:

Topování pomocí poukázky

Dacia Duster ostatní nabídky Dacia

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním webu s tím souhlasíte. Další informace